400AX4.7MEFC8X9
Productnummer DigiKey
1189-2276-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400AX4.7MEFC8X9
Beschrijving
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
400AX4.7MEFC8X9 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
400 V
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C