400AX6.8MEFC8X10.8
Productnummer DigiKey
1189-2277-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400AX6.8MEFC8X10.8
Beschrijving
CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
400AX6.8MEFC8X10.8 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,484" (12,30mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
400 V
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C