400AX8.2MEFC10X9
Productnummer DigiKey
1189-2278-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400AX8.2MEFC10X9
Beschrijving
CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
400AX8.2MEFC10X9 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
400 V
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C