400BXC47MEFC16X25
Productnummer DigiKey
1189-2281-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400BXC47MEFC16X25
Beschrijving
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
400BXC47MEFC16X25 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
472 mA @ 120 Hz
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C