400LEX1MEFC6.3X11
Productnummer DigiKey
1189-2719-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400LEX1MEFC6.3X11
Beschrijving
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
400LEX1MEFC6.3X11 Modellen
Categorie
Rimpelstroom bij lage frequentie
24 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
48 mA @ 100 kHz
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C