400LEX2.2MEFC8X11.5
Productnummer DigiKey
1189-2724-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400LEX2.2MEFC8X11.5
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
400LEX2.2MEFC8X11.5 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
40 mA @ 120 Hz
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,531" (13,50mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 125°C