400LLE1MEFC6.3X11
Productnummer DigiKey
1189-1324-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400LLE1MEFC6.3X11
Beschrijving
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
400LLE1MEFC6.3X11 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
24 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
48 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C