450BXC10MEFC10X20
Productnummer DigiKey
1189-1894-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
450BXC10MEFC10X20
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 450 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
450BXC10MEFC10X20 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
99 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
330 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Spanning - nominaal
450 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 105°C