450BXW33MEFR12.5X25
Productnummer DigiKey
1189-2937-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
450BXW33MEFR12.5X25
Beschrijving
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
33 µF 450 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
450BXW33MEFR12.5X25 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
360 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
900 mA @ 100 kHz
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
450 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C