50YXM10MEFR5X11
Productnummer DigiKey
1189-50YXM10MEFR5X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
50YXM10MEFR5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
Categorie
Rimpelstroom bij lage frequentie
37.8 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
90 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C