6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Productnummer DigiKey
1189-3598-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
6.3ZLQ1200MEFC8X11.5
Beschrijving
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1200 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
6.3ZLQ1200MEFC8X11.5 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
636 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.06 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
49 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C