63YXJ10M5X11
Productnummer DigiKey
63YXJ10M5X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
63YXJ10M5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 63 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
63YXJ10M5X11 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
72.66 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
173 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
880 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
63 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C