63YXM10MEFR5X11 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
10 µF 63 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
63YXM10MEFR5X11
Productnummer DigiKey
1189-63YXM10MEFR5X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
63YXM10MEFR5X11
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rimpelstroom bij lage frequentie
33.6 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
80 mA @ 100 kHz
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Spanning - nominaal
63 V
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C