CEB-35FD29 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
PUI Audio, Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
2.9 kHz Feedback Zoemerelementen 30V p-p 1,378" dia (35,00mm) 500 Ohms
CEB-35FD29
Productnummer DigiKey
102-1131-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CEB-35FD29
Beschrijving
BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CEB-35FD29 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Type
Feedback
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedantie
500 Ohms
Serie
Capaciteit bij frequentie
25000pF @ 1kHz
Verpakking
Zak
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,378" dia (35,00mm)
Frequentie
2.9 kHz
Aansluiting
Draadkabels
Spanning - ingang (max.)
30V p-p