CFM-7015C-140-357-20
Productnummer DigiKey
2223-CFM-7015C-140-357-20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFM-7015C-140-357-20
Beschrijving
FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 70mm L x 70mm H omniCOOL™ magnetisch glijlager 25,7 CFM (0,720m³/min) 3 draadkabels
EDA/CAD-modellen
CFM-7015C-140-357-20 Modellen
Categorie
Functies
Automatische herstart, snelheidssensor (tach)
Fabr.
Ruis
35,7dB(A)
Serie
Vermogen (watt)
3.12 W
Verpakking
Box
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
3 draadkabels
Spanning - nominaal
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Grootte / afmetingen
Vierkant - 70mm L x 70mm H
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Breedte
15,50mm
Nominale stroom (A)
0,260A
Luchtstroom
25,7 CFM (0,720m³/min)
Spanningsbereik
10,8 ~ 13,2 VDC
Statische druk
0,140 in H2O (34,9Pa)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Type lager
omniCOOL™ magnetisch glijlager
Materiaal - mes
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Type ventilator
Levensduur bij temp.
40000 uur @ 40°C