CFM-9232B-240-461
CFM-9232B-240-461
Fan Bearing Types – Weighing the Pros and Cons
CFM-9232B-240-461
Productnummer DigiKey
2223-CFM-9232B-240-461-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFM-9232B-240-461
Beschrijving
FAN AXIAL 92.2X32MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 92,2mm L x 92,2mm H Kogel 82,2 CFM (2,30m³/min) 2 draadkabels
EDA/CAD-modellen
CFM-9232B-240-461 Modellen
Categorie
Ruis
46,2dB(A)
Fabr.
Vermogen (watt)
8.64 W
Serie
RPM
Verpakking
Box
Aansluiting
2 draadkabels
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Grootte / afmetingen
Vierkant - 92,2mm L x 92,2mm H
Nominale stroom (A)
0,360A
Breedte
32,00mm
Spanningsbereik
21,6 ~ 26,4 VDC
Luchtstroom
82,2 CFM (2,30m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,400 in H2O (99,6Pa)
Materiaal - mes
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Type lager
Kogel
Levensduur bij temp.
70000 uur @ 40°C