CP1062-268 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Tark Thermal Solutions
Op voorraad: 0
Gegevensblad
TEC (thermo-elektrische koeler) 0,9W @ 27°C 1 A 150°C
How to Select a Peltier Module
CP1062-268
Productnummer DigiKey
2223-CP1062-268-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP1062-268
Beschrijving
PELTIER, 6.2 X 6.2 X 2.68 MM, 1
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP1062-268 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Hoogte
2,68mm
Aantal stadia
2
Serie
Stroom - max.
1 A
Spanning - max.
1.4 V
Weerstand
1.04 Ohms
Bedrijfstemperatuur
150°C
Grootte / afmetingen
Vierkant - 6,20mm L x 6,20mm B
Functies
Geleiders, niet afgedicht
Qmax bij Th
0,9W @ 27°C
Basisproductnummer
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C