CP147660-236P
Productnummer DigiKey
2223-CP147660-236P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP147660-236P
Beschrijving
PELTIER, 7.6 X 6 X 2.36 MM, 1.4
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 1,6W @ 27°C 1.4 A 150°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP147660-236P Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Hoogte
2,36mm
Aantal stadia
2
Serie
Stroom - max.
1.4 A
Spanning - max.
2 V
Weerstand
1.17 Ohms
Bedrijfstemperatuur
150°C
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 7,60mm L x 6,00mm B
Functies
Geleiders, niet afgedicht
Qmax bij Th
1,6W @ 27°C
Basisproductnummer
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C