CP1881-254P
Productnummer DigiKey
2223-CP1881-254P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP1881-254P
Beschrijving
PELTIER, 8.1 X 8.1 X 2.54 MM, 1.
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 3,8W @ 27°C 1.8 A 150°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CP1881-254P Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Hoogte
2,54mm
Aantal stadia
1
Serie
Stroom - max.
1.8 A
Spanning - max.
3.8 V
Weerstand
1.62 Ohms
Bedrijfstemperatuur
150°C
Grootte / afmetingen
Vierkant - 8,10mm L x 8,10mm B
Functies
Geleiders, niet afgedicht
Qmax bij Th
3,8W @ 27°C
Basisproductnummer
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C