CPT-1495CI-300
Productnummer DigiKey
102-3754-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPT-1495CI-300
Beschrijving
BUZZER PIEZO 10V 14.00MM TH
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zoemers Transducer, extern aangedreven Piëzo 10 V 12mA 4,25kHz 84dB @ 10V, 10cm Through-hole PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CPT-1495CI-300 Modellen
Categorie
Bedrijfsmodus
Enkele toon
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Sound pressure level (SPL)
84dB @ 10V, 10cm
Serie
Stroom - voeding
12mA
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Driver circuitry
Transducer, extern aangedreven
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Type ingang
Piek-pieksignaal
Type montage
Through-hole
Spanning - nominaal
10 V
Aansluiting
PC-pennen
Spanningsbereik
30V (max,)
Grootte / afmetingen
0,551" dia (14,00mm)
Frequentie
4,25kHz
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)