CSS-1021028N
Productnummer DigiKey
102-3849-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSS-1021028N
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 107DB
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 10 W 92 Hz ~ 7.8 kHz Bovenkant Rond, vierkant frame
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSS-1021028N Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vermogen - nominaal
10 W
Serie
Vermogen - max.
12 W
Verpakking
Box
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rond, vierkant frame
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Papier/schuim
Type
General Purpose
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
92 Hz ~ 7.8 kHz
Aansluiting
Soldeero(o)g(en)
Frequentie - zelfresonerend
115 Hz
Grootte / afmetingen
4,016" L x 4,016" B (102,00mm x 102,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
1,398" (35,50mm)
Efficiëntie - dBA
107,00
Basisproductnummer
Efficiëntie - testen
1W/100mm