CSS-13050-204
Productnummer DigiKey
2223-CSS-13050-204-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSS-13050-204
Beschrijving
SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 90DB
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms General Purpose Luidsprekers 20 W 104 Hz ~ 15 kHz Bovenkant Rond
Categorie
Vermogen - nominaal
20 W
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vermogen - max.
25 W
Serie
Locatie poort
Bovenkant
Verpakking
Box
Vorm
Rond
Status onderdeel
Actief
Materiaal - kegel
Papier
Technologie
Magnetic
Materiaal - magneet
Ferriet
Type
General Purpose
Aansluiting
Soldeero(o)g(en)
Frequentiebereik
104 Hz ~ 15 kHz
Grootte / afmetingen
5,098" dia (129,50mm)
Frequentie - zelfresonerend
130Hz
Hoogte - geplaatst (max.)
1,969" (50,00mm)
Impedantie
4 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Efficiëntie - dBA
90,00
Nominale vervorming
8% max @ 1kHz, 1W
Efficiëntie - testen
1W/500mm