DS02C-254-2L-05BE is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
CIT Relay and Switch
Op voorraad: 0
Gegevensblad
DIP-schakelaars SPST 5 positie Doorgaand gat, rechte hoek Piano Actuator 25mA 24 VDC
DIP Switches 101
DS02C-254-2L-05BE
Productnummer DigiKey
2223-DS02C-254-2L-05BE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DS02C-254-2L-05BE
Beschrijving
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DS02C-254-2L-05BE Modellen
Hoogte boven bord
0,378" (9,60mm)
Serie
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Status onderdeel
Verouderd
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Aantal posities
5
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
25mA
Nominale spanning
24 VDC
Lengte
0,562" (14,27mm)