DS04-254-1L-07BK
Productnummer DigiKey
2223-DS04-254-1L-07BK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DS04-254-1L-07BK
Beschrijving
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SPST 7 positie Through-hole Schuif (standaard) Actuator 25mA 24 VDC
EDA/CAD-modellen
DS04-254-1L-07BK Modellen
Hoogte boven bord
0,166" (4,21mm)
Serie
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Aantal posities
7
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
25mA
Nominale spanning
24 VDC
Lengte
0,739" (18,78mm)