HSB23-232325
Productnummer DigiKey
2223-HSB23-232325-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSB23-232325
Beschrijving
HEAT SINK, BGA, 23 X 23 X 25 MM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam BGA Aluminiumlegering 6,13W @ 75°C Topbevestiging
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HSB23-232325 Modellen
Categorie
Lengte
0,906" (23,00mm)
Fabr.
Breedte
0,906" (23,00mm)
Serie
Hoogte vin
0,984" (25,00mm)
Verpakking
Box
Vermogensdissipatie bij temperatuurstijging
6,13W @ 75°C
Status onderdeel
Actief
Thermische weerstand bij gedwongen luchtstroom
3,80°C/W @ 200 LFM
Type
Topbevestiging
Thermische weerstand bij natuurlijk
12,23°C/W