HSE-B2111-038
Productnummer DigiKey
102-4226-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSE-B2111-038
Beschrijving
HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 25
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam TO-220 Aluminiumlegering 3,8W @ 75°C Printplaatniveau
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HSE-B2111-038 Modellen
Categorie
Lengte
0,984" (25,00mm)
Fabr.
Breedte
0,625" (16,00mm)
Serie
Hoogte vin
0,354" (9,00mm)
Verpakking
Box
Vermogensdissipatie bij temperatuurstijging
3,8W @ 75°C
Status onderdeel
Actief
Thermische weerstand bij gedwongen luchtstroom
6,12°C/W @ 200 LFM
Type
Printplaatniveau
Thermische weerstand bij natuurlijk
19,74°C/W