PJ-035-SMT-TR
Productnummer DigiKey
CP-035PJTR-ND - Tape & Reel (TR)
CP-035PJCT-ND - Cut Tape (CT)
CP-035PJDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PJ-035-SMT-TR
Beschrijving
CONN PWR JACK 1X3.5MM SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Cilinder - Voedingsconnectors Stekkerbus 1,00mm bi.dia. (0,039"), 3,50mm bu.dia. (0,138") Opbouwmontage, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PJ-035-SMT-TR Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Functies
Printplaatgeleider
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - nominaal
24 VDC
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
2 A
Type aansluiting
Stekkerbus
Lengte/diepte mating
0,299" (7,60mm)
Geslacht
Mannetje
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Door industrie erkende diameter mating
1,00mm bi.dia. (0,039"), 3,50mm bu.dia. (0,138")
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Werkelijke diameter
0,039" (1,00mm BID), 0,146" (3,70mm BUD)