PPM-2-35135-S
Productnummer DigiKey
102-4566-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PPM-2-35135-S
Beschrijving
CONN PWR PLUG 1.35X3.5MM SOLDER
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Cilinder - Voedingsconnectors Stekker 1,35mm bi.dia. (0,053"), 3,50mm bu.dia. (0,138") Vrijhangend (in-lijn)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PPM-2-35135-S Modellen
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Kleur isolatie
Zwart
Verpakking
Zak
Spanning - nominaal
24 VDC
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
5 A
Type aansluiting
Stekker
Lengte/diepte mating
0,343" (8,70mm)
Geslacht
Vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Door industrie erkende diameter mating
1,35mm bi.dia. (0,053"), 3,50mm bu.dia. (0,138")
Materiaal contact - beplating
Nikkel
Werkelijke diameter
0,053" (1,35mm BID), 0,138" (3,50mm BUD)