PR21-24V-400-2A
Productnummer DigiKey
2223-PR21-24V-400-2A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PR21-24V-400-2A
Beschrijving
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
General Purpose Relais DPST-NO (2 vorm A) 24 VDC Spiraal Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PR21-24V-400-2A Modellen
Categorie
Type spoel
Zonder vergrendeling
Fabr.
Stijl aansluiting
PC-pen
Serie
Spanning 'moet werken'
16,8 VDC
Verpakking
Buis
Spanning 'moet vrijgeven'
2,4 VDC
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstijd
10 ms
Type montage
Vrijgavetijd
5 ms
Spoelspanning
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactvorm
DPST-NO (2 vorm A)
Materiaal contact
Zilverlegering
Contactclassificatie (stroom)
8 A
Goedkeuringsinstantie
cURus
Schakelspanning
250VAC, 30VDC
Type relais
Belasting - Max. schakelen
3520VA, 960W
Weerstand spoel
1.44 kOhms
Spoelstroom
16.7 mA