PRL3-12V-SC-1A
Productnummer DigiKey
2223-PRL3-12V-SC-1A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRL3-12V-SC-1A
Beschrijving
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
General Purpose Relais SPST-NO (1 vorm A) 12VDC Spiraal Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRL3-12V-SC-1A Modellen
Categorie
Type spoel
Met vergrendeling, enkele spoel
Fabr.
Stijl aansluiting
PC-pen
Serie
Spanning 'moet werken'
9,6 VDC
Verpakking
Buis
Spanning 'moet vrijgeven'
9,6 VDC
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstijd
8 ms
Type montage
Vrijgavetijd
5 ms
Spoelspanning
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactvorm
SPST-NO (1 vorm A)
Materiaal contact
Zilverlegering
Contactclassificatie (stroom)
10 A
Goedkeuringsinstantie
cURus
Schakelspanning
277 VAC, 30 VDC - Max
Type relais
Belasting - Max. schakelen
2770VA, 300W
Weerstand spoel
180 Ohms
Spoelstroom
66.7 mA