PT01-D115D-B503
Productnummer DigiKey
2223-PT01-D115D-B503-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PT01-D115D-B503
Beschrijving
POT 50K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50k Ohm 1 posities Lineair Through-hole Potentiometer Geen 1.0 Draai Koolstof 0,05W, 1/20W PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PT01-D115D-B503 Modellen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Serie
Rotatie
285°
Verpakking
Tray
Resistief materiaal
Koolstof
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
PC-pennen
Weerstand (ohm)
50k
Type actuator
Afgeplat
Tolerantie
±20%
Lengte actuator
0,591" (15,00mm)
Vermogen (watt)
0,05W, 1/20W
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Ingebouwde schakelaar
Geen
Type montage
Through-hole
Aantal omwentelingen
1.0
Grootte - behuizing
Rechthoekig - 0,492" x 0,394" oppervlak (12,50mm x 10,00mm)