PTN10-B200SB20
Productnummer DigiKey
2223-PTN10-B200SB20-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTN10-B200SB20
Beschrijving
TRIMMER 200K OHM 0.15W PC PIN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
200 kOhms 0,15W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Koolstof 1.0 Draai Instelling zijkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTN10-B200SB20 Modellen
Categorie
Tolerantie
±20%
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Verpakking
Zak
Resistief materiaal
Koolstof
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
200 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,15W
Grootte / afmetingen
Rund - 0,406" dia (10,30mm)