PTN24A-A10020DB
Productnummer DigiKey
2223-PTN24A-A10020DB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PTN24A-A10020DB
Beschrijving
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Koolstof 0,5W, 1/2W PC-pennen
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PTN24A-A10020DB Modellen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Type aanpassing
Instelling zijkant
Serie
Rotatie
305°
Verpakking
Tray
Resistief materiaal
Koolstof
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
PC-pennen
Weerstand (ohm)
100k
Type actuator
Afgeplat
Tolerantie
±20%
Lengte actuator
0,787" (20,00mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Ingebouwde schakelaar
Geen
Busschroefdraad
M8 x 0,75
Aantal omwentelingen
1.0
Type montage
Paneelmontage
Taper
Lineair
Grootte - behuizing
Rond - 0,945" dia (24,00mm)