RDS-10S-1045-D
Productnummer DigiKey
2223-RDS-10S-1045-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RDS-10S-1045-D
Beschrijving
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars BCD 10 positie Through-hole Draaiend voor gereedschap Actuator 25mA 24 VDC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RDS-10S-1045-D Modellen
Categorie
Afwerking contact
Goud
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte boven bord
0,177" (4,50mm)
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Buis
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Circuit
BCD
Afwasbaar
Nee
Aantal posities
10
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
25mA
Materiaal behuizing
Polyamide (PA9T)
Nominale spanning
24 VDC
Lengte
0,394" (10,00mm)