SF100-505005
Productnummer DigiKey
102-5113-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SF100-505005
Beschrijving
THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Thermische pads Blue 50.00mm x 50.00mm Vierkant Plakkend - beide zijden
Categorie
Omtrek
50.00mm x 50.00mm
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Dikte
0,0197" (0,500mm)
Serie
Materiaal
Silicone-elastomeer
Verpakking
Blad
Lijm
Plakkend - beide zijden
Status onderdeel
Actief
Kleur
Blue
Type
Blok, blad
Thermische geleiding
1,5W/m-K