TB007-508-04BE
TB007-508-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB007-508-04BE
Productnummer DigiKey
102-6205-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TB007-508-04BE
Beschrijving
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Klemmenblokken - Draad naar printplaat Horizontaal met printplaat 0,200" (5,08mm) Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TB007-508-04BE Modellen
Type montage
Through-hole
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Draadafsluiter
Schroef - veerdrukklem
Serie
Functies
Vergrendeling (zijkant)
Verpakking
Zak
Kleur
Blue
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal niveaus
1
Materiaal behuizing
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Posities per niveau
4
Materiaal contact - beplating
Koperlegering - vertind
Hoogte
0,200" (5,08mm)
Materiaal klem - beplating
Koperlegering - vernikkeld
Oriëntatie mating
Horizontaal met printplaat
Materiaal schroef - beplating
Staal - verzinkt
Stroom
16 A
Koppel - schroef
0,5Nm (4,4 Lb-In)
Spanning
300 V