TBDR-06-15-GY
TBDR-06-15-GY
TBDR-06-15-GY
Productnummer DigiKey
2223-TBDR-06-15-GY-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBDR-06-15-GY
Beschrijving
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Eindblokschakelaar 2 Posities Grond, aarde Grijs 14-26AWG
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TBDR-06-15-GY Modellen
Categorie
Aansluitklem - breedte
3,5mm
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Stijl aansluiting
Insteekbaar, veer
Serie
Draaddikte of bereik - AWG
14-26AWG
Verpakking
Box
Draaddikte of bereik - mm²
0,2-1,5mm²
Status onderdeel
Actief
Kleur
Grijs
Type
Grond, aarde
Materiaal - isolatie
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Aantal posities
2
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal niveaus
1
Striplengte
8mm ~ 10mm