TBDR-06-25-GY
TBDR-06-25-GY
TBDR-06-25-GY
Productnummer DigiKey
2223-TBDR-06-25-GY-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBDR-06-25-GY
Beschrijving
2.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Gedetailleerde beschrijving
Eindblokschakelaar 2 Posities Grond, aarde Grijs 12-26AWG
EDA/CAD-modellen
TBDR-06-25-GY Modellen
Categorie
Aansluitklem - breedte
5,2mm
Draaddikte of bereik - AWG
12-26AWG
Draaddikte of bereik - mm²
0,2-2,5mm²
Kleur
Grijs
Type
Grond, aarde
Aantal posities
2
Aantal niveaus
1
Striplengte
10mm ~ 12mm