TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
Productnummer DigiKey
2223-TBDR-12-15-BK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBDR-12-15-BK
Beschrijving
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC
Gedetailleerde beschrijving
Eindblokschakelaar 4 Posities Doorvoer Zwart 14-26AWG
EDA/CAD-modellen
TBDR-12-15-BK Modellen
Categorie
Stroom - IEC
16 A
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Spanning - IEC
500V
Serie
Stroom - UL
15 A
Verpakking
Box
Spanning - UL
300V
Draaddikte of bereik - AWG
14-26AWG
Type
Doorvoer
Draaddikte of bereik - mm²
0,2-1,5mm²
Aantal posities
4
Kleur
Zwart
Aantal niveaus
2; aangesloten
Aansluitklem - breedte
3,5mm
Striplengte
8mm ~ 10mm