TBLH11-508-04BK
Productnummer DigiKey
2223-TBLH11-508-04BK-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBLH11-508-04BK
Beschrijving
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Klemmenblokken - Draad naar printplaat Horizontaal met printplaat 0,200" (5,08mm) Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TBLH11-508-04BK Modellen
Categorie
Stroom
10 A
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Spanning
300 V
Serie
Draaddikte
16-24AWG
Verpakking
Box
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Draadafsluiter
Schroefloos - drukknopklem
Aantal niveaus
1
Kleur
Zwart
Posities per niveau
4
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 130°C
Hoogte
0,200" (5,08mm)