TBP01P1-508-02BE
TBP01P1-508-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01P1-508-02BE
Productnummer DigiKey
102-6390-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBP01P1-508-02BE
Beschrijving
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Klemblok Stekker, stekkerdozen vrouwtje 0,200" (5,08mm) 180° Vrijhangend (in-lijn)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TBP01P1-508-02BE Modellen
Categorie
Spanning - UL
300 V
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Draaddikte of bereik - AWG
12-28AWG
Serie
Draaddikte of bereik - mm²
2,5mm²
Verpakking
Zak
Kleur
Blue
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type
Stekker, stekkerdozen vrouwtje
Afwerking contact mating
Nikkel
Aantal posities
2
Functies
Blokkeringen (niet-draadzijde)
Posities per niveau
2
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal niveaus
1
Schroefgrootte
M3
Hoogte
0,200" (5,08mm)
Koppel - schroef
0,5Nm (4,4 Lb-In)
Kabelingang plug
180°
Lengte draadstrip
7mm
Stijl aansluiting
Schroef - veerdrukklem
Materiaal contact
Koperlegering
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Materiaal behuizing
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Stroom - IEC
20A
Hoogte isolatie
0,591" (15,00mm)
Spanning - IEC
320 V
Basisproductnummer
Stroom - UL
16 A