TBP02P1-381-02BE
TBP02P1-381-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-02BE
Productnummer DigiKey
102-6468-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBP02P1-381-02BE
Beschrijving
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.81MM
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Klemblok Stekker, stekkerdozen vrouwtje 0,150" (3,81mm) 180° Vrijhangend (in-lijn)
EDA/CAD-modellen
TBP02P1-381-02BE Modellen
Categorie
Spanning - UL
300 V
Draaddikte of bereik - AWG
16-28AWG
Serie
Draaddikte of bereik - mm²
1,5mm²
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities
2
Functies
Groefgeleider
Posities per niveau
2
Schroefgrootte
M2
Hoogte
0,150" (3,81mm)
Koppel - schroef
0,2Nm (1,7 Lb-In)
Lengte draadstrip
7mm
Stijl aansluiting
Schroef - bladveer, draadbeschermer
Stroom - IEC
7A
Hoogte isolatie
0,441" (11,20mm)
Spanning - IEC
250 V
Basisproductnummer
Stroom - UL
8 A