Afbeelding van TBP02P1-381-02GR is niet beschikbaar
TBP02P1-381-02GR
Productnummer DigiKey
2223-TBP02P1-381-02GR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBP02P1-381-02GR
Beschrijving
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.81MM
Gedetailleerde beschrijving
2 Positie Klemblok Stekker, stekkerdozen vrouwtje 0,150" (3,81mm) 180° Vrijhangend (in-lijn)
Categorie
Stroom - UL
8 A
Spanning - UL
300 V
Serie
Draaddikte of bereik - AWG
16-28AWG
Draaddikte of bereik - mm²
1,5mm²
Kleur
Groen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities
2
Posities per niveau
2
Functies
Groefgeleider
Hoogte
0,150" (3,81mm)
Schroefgrootte
M2
Koppel - schroef
0,2Nm (1,7 Lb-In)
Stijl aansluiting
Schroef - veerdrukklem
Lengte draadstrip
7mm
Stroom - IEC
7A
Spanning - IEC
250 V
Hoogte isolatie
0,441" (11,20mm)