TBP03R2-350-04BE
Productnummer DigiKey
2223-TBP03R2-350-04BE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBP03R2-350-04BE
Beschrijving
TERM BLOCK HDR 4POS 3.50MM
Gedetailleerde beschrijving
4 Positie Klemblok Stiftlijst, mannelijke pinnen, met mantel (4 zijden) 0,138" (3,50mm) Verticaal Through-hole
EDA/CAD-modellen
TBP03R2-350-04BE Modellen
Categorie
Stroom - IEC
7A
Spanning - IEC
250 V
Serie
Stroom - UL
8 A
Verpakking
Box
Spanning - UL
300 V
Type
Stiftlijst, mannelijke pinnen, met mantel (4 zijden)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities
4
Afwerking contact mating
Tin
Posities per niveau
4
Functies
Inkepinggeleider
Hoogte
0,138" (3,50mm)
Materiaal contact
Koperlegering
Oriëntatie kop
Verticaal
Stijl aansluiting
Soldeersel
Lengte achterzijde contact
0,134" (3,40mm)
Type montage
Through-hole
Hoogte isolatie
0,362" (9,20mm)