TS09-63-25-R-260-SMT-TR
Productnummer DigiKey
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-TS09-63-25-R-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TS09-63-25-R-260-SMT-TR
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TS09-63-25-R-260-SMT-TR Modellen
Categorie
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Fabr.
Stijl aansluiting
Gullwing
Serie
Omtrek
6,10mm x 3,70mm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verlichting
Niet-verlicht
Status onderdeel
Actief
Bedieningskracht
260gf
Circuit
SPST-NO
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 80°C
Schakelfunctie
Off-Mom
Materiaal actuator
Polyftalamide (PPA)
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,25mm
Type actuator
Rechthoekige knop
Mechanische levensduur
40.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
2,50mm