FJ-10-R-03.00-4
Productnummer DigiKey
FJ-10-R-03.00-4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FJ-10-R-03.00-4
Beschrijving
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 3"
Gedetailleerde beschrijving
10 Positie FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 3,000" (76,20mm)
EDA/CAD-modellen
FJ-10-R-03.00-4 Modellen
Hoogte
0,039" (1,00mm)
Serie
Lengte
3,000" (76,20mm)
Lengte - blootliggende uiteinden
0,157" (4,00mm)