FJH-10-D-08.00-4 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Molex
Op voorraad: 2.337
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Molex
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Op voorraad: 583
Op voorraad: 129
Afbeelding van FJH-10-D-08.00-4 is niet beschikbaar
FJH-10-D-08.00-4
Productnummer DigiKey
FJH-10-D-08.00-4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FJH-10-D-08.00-4
Beschrijving
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 8"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 Positie FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 8,000" (203,20mm)
EDA/CAD-modellen
FJH-10-D-08.00-4 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Aantal geleiders
10
Fabrikant
Samtec Inc.
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengte
8,000" (203,20mm)
Verpakking
Bulk
Lengte - blootliggende uiteinden
0,157" (4,00mm)