Afbeelding van FJH-40-D-04.00-4 is niet beschikbaar
FJH-40-D-04.00-4
Productnummer DigiKey
FJH-40-D-04.00-4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FJH-40-D-04.00-4
Beschrijving
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 4"
Gedetailleerde beschrijving
40 Positie FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
EDA/CAD-modellen
FJH-40-D-04.00-4 Modellen
Aantal geleiders
40
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Serie
Lengte
4,000" (101,60mm)
Lengte - blootliggende uiteinden
0,157" (4,00mm)