FLE-172-01-G-DV
Productnummer DigiKey
SAM1226-72-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FLE-172-01-G-DV
Beschrijving
CONN RCPT 144POS 0.05 GOLD SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
144 Posities Receptacle Connector 0,050" (1,27mm) Opbouwmontage Goud
EDA/CAD-modellen
FLE-172-01-G-DV Modellen
Hoogte isolatie
0,172" (4,37mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
2A per contact
Rij-afstand - mating
0,050" (1,27mm)
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Andere lengte
CONN RCPT 150POS 0.05 GOLD SMD
Op voorraad: 531
CONN RCPT 148POS 0.05 GOLD SMD
Op voorraad: 0
CONN RCPT 146POS 0.05 GOLD SMD
Op voorraad: 0
CONN RCPT 142POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 140POS 0.05 GOLD SMD