FOLC-120-L4-L-Q-LC
Productnummer DigiKey
612-FOLC-120-L4-L-Q-LC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FOLC-120-L4-L-Q-LC
Beschrijving
CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD PCB
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
80 Posities Receptacle Connector 0,050" (1,27mm) Through-hole Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FOLC-120-L4-L-Q-LC Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Afwerking contact - mating
Serie
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Verpakking
Buis
Kleur isolatie
Zwart
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,180" (4,57mm)
Type aansluiting
Lengte contact - stijl
0,120" (3,05mm)
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Stijl
Kaart naar kaart
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal posities belast
Alle
Functies
Printplaatvergrendeling
Pitch - mating
Nominale stroom (A)
2,6A per contact
Aantal rijen
4
Isolatiemateriaal
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Rij-afstand - mating
0,050" (1,27mm)